این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه عروسک سازی استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود و یا آموزش شخصی بسیار موفق بوده

به جای صرف هزینه های گزاف کلاس آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید.این مجموعه بهترین راه برای یادگیری و ایجاد کسب و کار زود بازده ساخت عروسک است.

آموزش عروسک سازی – تصویری

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

دانلود دو كتاب آموزش عروسك سازي

نام : Felt Wee Folk – New Adventures : 120 Enchanting Dolls
فرمت : PDF
تعداد صفحات : 289
زبان : انگليسي و فارسي
نويسنده : Salley Mavor
ناشر : C&T Publishing
خلاصه :
نويسنده ي اين كتاب آموزش عروسك سازي Salley Mavor قبلا هم كتابي را به نام Felt Wee Folk به رشته ي تحرير در آورده بود كه در آن به ما نشان مي داد كه چگونه مي توانيد تنها با استفاده از چيزهاي ساده اي كه در اطراف خودمان مي بينيم عروسك ها و كلا هر چيزي را بسازيم. حالا اين نويسنده در كتاب جديد خودش يعني Felt Wee Folk – New Adventures : 120 Enchanting Dolls سعي كرده است

تا با همان روش ها و اضافه كردن يك سري روش هاي تازه و اين بار حرفه اي تر به شما آموزش عروسك سازي را بدهد. شما با استفاده ي از اين كتاب كه در آن نحوه ي ساخت حدود 120 عروسك مختلف آموزش داده شده است كارهاي بسيار زيبايي را بسازيد و حتي مي توانيد شروع به فروش آن ها كنيد و از اين راه به در آمد بسيار خوبي نيز برسيد. در اين كتاب ياد مي گيريد كه چگونه با خلاقيت خودتان انواع طرح ها و هر چيزي را به واقعيت تبديل كنيد و خيلي راحت عروسك آن ها را بسازيد. با دنبال كردن آموزش هاي Felt Wee Folk – New Adventures : 120 Enchanting Dolls ياد مي گيريد كه چگونه اجزاي مختلف مورد نياز يك عروسك كامل را بسازيد و آن ها را سر هم كنيد. مانند چگونگي ساخت و طراحي لباس ها ، موها ، وسايل و تجهيزات اضافي شخصيت هايتان و خيلي چيزهاي ديگر. اگر آموزش هاي اين كتاب را دنبال كنيد ، كم كم به يك حرفه اي تبديل خواهيد شد و آن وقت مي توانيد هر كاراكتر كارتوني و داستان هاي شاه پريان و هر چيز ديگري را كه دوست داريد خيلي راحت بسازيد.

سرور زير را جهت دانلود انتخاب كنيد

دانلود هر ۲ كتاب آموزش عروسك سازي

پسورد: www.doll7.ir


برچسب‌ها: ،


۰۶:۲۳:۳۷ | نويسنده : عروسك ساز | نظرات (0)

مطالب مرتبط با موضوع
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :